Паркетна дошка: у чому її переваги

30 декабря 2018

Установка покриття на підлогу – це відповідальний та важливий процес. Адже від правильно підібраного матеріалу залежить не тільки затишок приміщення, а й теплоізоляція та естетичність. Одним із найпопулярніших та найблагородніших покриттів сьогодні є паркетна дошка, Львів та інші міста країни уже оцінили її переваги. На сайті компанії Центр дверей є значний вибір паркетної дошки, що спрощує завдання для покупців.

Це доволі проста конструкція, яка складається з трьох шарів – фанери, частини з хвойної породи та частини з цінної породи дерев. Масляний чи лаковий шар, що наносять зверху, захищає дошку від попадання вологи. Її вважають золотою серединою між ламінатом і паркетом. Адже перший не настільки міцний, а другий – вартує більше, ніж паркетна дошка.

Завдяки тому, що паркетну дошку виготовляють різних розмірів та покривають захисним шаром ще на етапі виробництва, її можна встановлювати у приміщеннях будь-яких розмірів після виконання основного ремонту.

Паркетну дошку можна встановлювати кількома способами, в залежності від дизайну кімнати:

  • квадратом;
  • ялинкою;
  • палубним методом.

Щодо способів кріплення, то існує два основні види – замковий і клейовий. Якщо застосувати другий, то завжди буде можливість замінити пошкоджену дошку без лишніх клопотів.

Як правильно вибрати паркетну дошку

Як свідчить статистика, більшість клієнтів купують паркетну дошку через економічну та практичну вигоду. Адже при гарному догляді та дотриманні правил експлуатації така підлога може прослужити близько півстоліття. При цьому покриття – екологічно чисте, безпечне, тепле. Якщо монтаж був проведений з дотриманням усіх вимог, то паркетна дошка забезпечить відмінну звукостійкість. При цьому сама процедура укладки займає кілька годин і не потребує спеціальних інструментів. Така підлога виглядає доволі оригінально, оскільки на дерев’яному шпоні зберігається природний унікальний малюнок натурального дерева.

На сайті є великий вибір паркетної дошки – одно-, дво- та триполосної. Вибираючи необхідну квадратуру. Варто звернути увагу на коефіцієнт зносостійкості, довговічності. А також на відтінок дошки, адже здебільшого світлі відтінки вибирають для кімнат, які потребують візуального збільшення. А темні – для залів та холів.

Покупки в інтернет-магазині завжди вигідні. Адже вся продукція постачається перевіреними виробниками. До того ж постійні клієнти стають учасниками акцій, розпродажів та знижок.

Похожие статьи:

Перевозка строительной техники: Основные положения
Безусловно, любой крупный строительный объект не может существовать без задействования...
25 января 2017
Как мы купили домик у самого-самого Черного моря
Кто же не мечтал о собственном жилье у моря, особенно...
08 февраля 2014
Блоки питания: все, что нужно знать перед покупкой
В бытовых и промышленных электроприборах в качестве источника питания часто...
17 августа 2017